pasta mycí SOLVINA PRO abrazivní 450g
Kód: MA-823192
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pasta mycí SOLVINA PRO abrazivní 450 g. hmotnost: 450 g Tekutá mycí pasta na ruce. Nově s přírodním abrazivem z kukuřice a aloe vera. Vyznačuje se silným odmašťovacím účinkem. Odstraňuje odolné nečistoty, bez silikonů a rozpouštědel. Vhodná i do dávkovačů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8594004374929 |
| Hloubka přepravní: | 6,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,45 kg |
| Objem přepravní: | 0,97123 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6,5 cm |
| Výška přepravní: | 24,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
