pekáč 34x26x5cm smalt BANQUET
Kód: MA-267192
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pekáč 34 x 26 x 5 cm, smalt, BANQUET. rozměry: 34 x 26 x 5 cm tloušťka materiálu: 0,9 mm Smaltovaný pekáč BANQUET je ideální na pečení Vašich oblíbených sladkých i slaných pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8591022609767 |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,7 kg |
| Objem přepravní: | 4,59 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
