pekáč 35x20cm smalt.povrch 2díl. hladký
Kód: MA-370098
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pekáč 35 x 20 cm, smaltovaný povrch, 2díl., hladký. rozměry: 35 x 20 x 12 cm délka včetně rukojeti: 43 cm objem: 3,6 l + 4 l tloušťka stěny: 1,1 mm Hranatý dvoudílný smaltovaný pekáč CULINARIA Black. Pekáče můžete používat jako dva samostatné pekáče pro pečení kynutých buchet, nádivek, zapékaných brambor, atd. A nebo společně jako pekáč a dobře padnoucí víko, což je ideální zejména při pečení masa, které tak zůstane plné chutí a šťavnaté. myčka: ne trouba: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8591022603000 |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,2 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 11,2875 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
