pekáč 35x24cm smalt.povrch 2díl. vlnka
Kód: MA-203615
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
vnitřní rozměry (D x Š): 35 x 24 cm výška: 12,5 cm síla plechu 1,2 mm vlnka Smaltovaný pekáč se speciálním rastrovaným dnem, které je velkou výhodou při pečení masa. Výhody smaltovaného nádobí: - vhodné na indukci a všechny ostatní typy sporáků - vhodné do myčky nádobí - jeho hladký povrch se dobře čistí a omezuje množení bakterií - neuvolňuje žádné chemické látky při přípravě pokrmů - zabraňuje pronikání škodlivých látek a alergenů - bezpečné pro děti a osoby náchylné k alergiím - zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření - dobře rozvádí teplo a vaření je tak energeticky úspornější - má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání - vhodným používáním doslova vydrží po generace - recyklovatelné jako kovový šrotDoplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8590191116571 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,6 kg |
| Materiál: | smalt |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 10,0625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 35 cm |
| Typ: | pekáč |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
