pekáč 36x28x5,5cm nepřiln.povrch CULINARIA
Kód: MA-287613
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pekáč 36 x 28 x 5,5 cm, nepřilnavý povrch, CULINARIA. rozměry: 36 x 28 x 5,5 cm materiál: uhlíková ocel s nepřilnavým povrchem Pekáč CULINARIA je vyroben z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem. Vnější i vnitřní povrch je ve stříbrnošedém provedení. Pekáč je vybaven kovovými úchyty pro snadnou manipulaci. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylenu), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřilnavé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8591022466452 |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,7 kg |
| Objem přepravní: | 9,84 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
