pekáč 38x23,5x17cm 2díl. (6,5+4l) smalt.BANQUET
Kód: MA-267333
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pekáč 38 x 23,5 x 17 cm, 2díl. (6,5 + 4 l) smalt. BANQUET. objem: 4 l + 6,5 l vnitřní délka: 38 cm vnější délka: 40 cm vnitřní šířka: 23,5 cm vnější šířka: 27,5cm výška: 17 cm materiál: smaltovaná ocel tloušťka stěny: 0,7 mm barva: černá Dvoudílný oválný smaltovaný pekáč CULINARIA Black. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: ne mikrovlnka: ne trouba: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8591022596739 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,9 kg |
| Objem přepravní: | 22,464 dm3 |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
