pekáč 41x37x4cm smalt.CULINARIA Black
Kód: MA-287616
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pekáč 41 x 37 x 4 cm, smalt. CULINARIA Black. rozměry (d x š x v): 41 x 37 x 4 cm tloušťka materiálu: 0,9 mm Smaltovaný pekáč BANQUET je ideální na pečení vašich oblíbených sladkých i slaných pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.38 kg |
| EAN: | 8591022614334 |
| Hloubka přepravní: | 42 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,38 kg |
| Objem přepravní: | 7,182 dm3 |
| Šířka přepravní: | 38 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
