pekáč 41x37x7cm smalt.CULINARIA Black
Kód: MA-287617
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pekáč 41 x 37 x 7 cm, smalt. CULINARIA Black. rozměry (d x š x v): 41 x 37 x 7 cm tloušťka materiálu: 0,9 mm Smaltovaný pekáč BANQUET je ideální na pečení vašich oblíbených sladkých i slaných pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8591022614365 |
| Hloubka přepravní: | 42 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,6 kg |
| Objem přepravní: | 11,1888 dm3 |
| Šířka přepravní: | 37 cm |
| Výška přepravní: | 7,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
