pekáč 44,5x32,5x4cm smalt.povrch
Kód: MA-655503
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (D x Š x V): 44,5 x 32,5 x 4 cm materiál: smalt barva: černá Smaltovaný vyšší plech 44,5 x 32,5 x 4 cm na pečení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| EAN: | 8590419655158 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 32,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,23 kg |
| Materiál: | smalt |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 5,785 dm3 |
| Šířka přepravní: | 44,5 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
