pekáč kul. 2,2+0,9l skl.s poklicí
Kód: MA-326112
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pekáč kulatý 2,2 + 0,9 l, skleněný s poklicí. objem pekáče: 2,2 l objem víka: 0,9 l průměr pekáče bez úchytů: 21,5 cm průměr pekáče s úchyty: 25 cm výška pekáče: 8 cm výška pekáče s poklicí: 11 cm materiál: sklo Skleněný kulatý pekáč s víkem o objemu 3,1 l (nádoba 2,2 l + víko 0,9 l) je vyroben z tvrdého boritokřemičitého skla, které je velmi odolné (mechanicky i teplotně -40 až 300 st.C). Výhodou je dlouhá životnost, hygienická nezávadnost a snadná údržba (lze mýt v myčce na nádobí).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.91 kg |
| EAN: | 8693357192324 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,91 kg |
| Objem přepravní: | 5,76 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
