pekáč kul. 2,5l pr.21cm v.11,5cm 6176/6186 skl.s poklicí
Kód: MA-200631
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (V x pr.): 11,5 x 21 cm objem: 12,5 l materiál: varné sklo sklo odolné vůči teplotám od – 40°C do + 300 °C Kulatý pekáč z varného skla s poklicí, který lze využít k pečení masa, zeleninových pokrmů, koláčů nebo k zapékání těstovin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.18 kg |
| EAN: | 8593419402197 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 24,9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,182 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 2,5 l |
| Objem přepravní: | 7,006113 dm3 |
| Poklice: | ano |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 24,9 cm |
| Typ: | pekáč |
| Výška přepravní: | 11,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
