pekáč kul. 3,5l pr.22,5cm v.11,5cm 6226/6236 skl.s poklicí
Kód: MA-200641
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (V x pr.): 11,5 x 22,5 cm objem: 3,5 l materiál: varné sklo sklo odolné vůči teplotám od – 40°C do + 300 °C Kulatý pekáč z varného skla s poklicí, který lze využít k pečení masa, zeleninových pokrmů, koláčů nebo k zapékání těstovin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.58 kg |
| EAN: | 8593419402166 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 26,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,578 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 3,5 l |
| Objem přepravní: | 8,475232 dm3 |
| Poklice: | ano |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 26,8 cm |
| Typ: | pekáč |
| Výška přepravní: | 11,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
