pekáč nízký 39,5x39,5x2,4cm smalt.povrch
Kód: MA-339037
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
odolný nízký smaltovaný plech rozměry: 39,5 x 39,5 x 2,4 Ať už chcete vařit jakékoliv dobroty, plech se v domácnosti vždycky hodí. Tento pekáč navíc brání odkapávání i dalšímu nežádoucímu znečišťování trouby a ještě ke všemu udržuje pokrmy v požadovaném tvaru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590419340009 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 39,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1 kg |
| Materiál: | smalt |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 3,7446 dm3 |
| Šířka přepravní: | 39,5 cm |
| Typ: | pekáč |
| Výška přepravní: | 2,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
