pekáč ovál 2,4l 34x11cm 7026/7036 skl.s poklicí
Kód: MA-200651
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (V x pr.): 11 x 34 cm objem: 2,4 l materiál: varné sklo sklo odolné vůči teplotám od – 40°C do + 300 °C Oválný pekáč z varného skla s poklicí, který lze využít k pečení masa, zeleninových pokrmů, koláčů nebo k zapékání těstovin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.07 kg |
| EAN: | 8593419402258 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 20,1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,07 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 2,4 l |
| Objem přepravní: | 7,451874 dm3 |
| Poklice: | ano |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 33,4 cm |
| Typ: | pekáč |
| Výška přepravní: | 11,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
