pekáč ovál 2,8+1,8l 34x19,6cm skl.s poklicí
Kód: MA-368963
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pekáč ovál 2,8 + 1,8 l, 34 x 19,6 cm, skleněný, s poklicí. objem: 2,8 + 1,8 l rozměry: 34 x 19,6 cm Oválný pekáč s víkem 4,6 l (nádoba 2,8 l + víko 1,8 l) je vyroben z varného boritokřemičitého skla, které je velmi odolné, jak mechanicky, tak i teplotně (teplotní rozsah -50 až / 500 st. C). Výhodou je dlouhá životnost, hygienická nezávadnost a snadná údržba (lze mýt v myčce na nádobí).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.29 kg |
| EAN: | 3283840022129 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,288 kg |
| Objem přepravní: | 7,21 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 10,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
