pekáč + poklice BSE 32x24x11cm ovál 6,5l
Kód: MA-166033
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 6,5 l vnější rozměry: 32 x 24 cm výška: 11 cm síla plechu: 2 mm poklice: ano Oválný smaltovaný pekáč s poklicí BSE 6,5 l je vhodný pro přípravu menších pokrmů, doporučuje se zejména k přípravě rybích pokrmů. Uvnitř je nanesen typický, tmavě modrý smalt. Nádobí BSE je určené pro ty, kdo upřednostňují tradici a dlouholetou životnost nádobí. Výhody smaltovaného nádobí: - vhodné na indukci a všechny ostatní typy sporáků - vhodné do myčky nádobí - jeho hladký povrch se dobře čistí a omezuje množení bakterií - neuvolňuje žádné chemické látky při přípravě pokrmů - zabraňuje pronikání škodlivých látek a alergenů - bezpečné pro děti a osoby náchylné k alergiím - zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření - dobře rozvádí teplo a vaření je tak energeticky úspornější - má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání - vhodným používáním doslova vydrží po generace - recyklovatelné jako kovový šrotDoplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.34 kg |
| EAN: | 8590191147506 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,34 kg |
| Materiál: | smalt |
| Objem: | 6,5 l |
| Objem přepravní: | 8,448 dm3 |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Typ: | pekáč |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
