pekáč + poklice EXCELLENT 40,5x25x19cm 6,7l litina ČRV
Kód: MA-326067
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pekáč + poklice EXCELLENT 40,5 x 25 x 19 cm, 6,7 l, litina ČRV. rozměry: 40,5 x 25 x 19 cm objem: 6,7 l barva: červená Litinový pekáč EXCELLENT s víkem, v červené barvě. Oválný pekáč s poklicí z litiny se smaltovaným povrchem je ideální pro pečení a zapékání v troubě, stejně jako k vaření, dušení či smažení na plotýnce sporáku. Litina je pro vaření a pečení naprosto ideální. Masivní materiál, který jakmile se nahřeje, vydrží dlouho a rovnoměrně rozvádí teplo, díky němuž se pokrm v litinovém pekáči upeče rovnoměrně, za kratší dobu a úsporněji. Vnitřní smaltovaný povrch je nepřilnavý, vysoce odolný proti odření a praskání a jelikož se potraviny nepřipalují, je také velmi nenáročný na údržbu. Výstupky na vnitřní straně poklice zajistí rovnoměrné odkapávání zkondenzované páry zpět do hrnce, pokrm se nevysušuje a zůstává šťavnatý. Pečení v troubě je vhodné max. do 280 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.2 kg |
| EAN: | 8591022621158 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 7,2 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
