pemza se šňůrkou
Kód: MA-394359
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pemza se šňůrkou. Pemza na nohy skvěle odstraňuje suchou kůži a mozoly. Šňůrka na zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 5903355008378 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0,081 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
