pěnovačka 33,5cm nylon CULINARIA Grey
Kód: MA-370005
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pěnovačka 33,5 cm, nylon, Culinaria Grey. délka: 33,5 cm hmotnost: 0,052 kg materiál: nylon barva: šedá myčka: ano Pěnovačka / cedník CULINARIA Grey je vyrobena z kvalitního nylonu. Je vhodná pro všechny druhy nádobí, zejména na výrobky s nepřilnavým povrchem. Pěnovačku lze použít i jako cedník na vytahování knedlíků, pirohů, masových kuliček atd. Nylon je velmi pevný a odolný (do 210 st. C). Náčiní se snadno udržuje, lze mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022395462 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,052 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,508 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
