pěnovačka 33cm AZORA nerez
Kód: MA-287618
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pěnovačka 33 cm, AZORA, nerez. rozměry: 33 x 11 cm materiál: nerez Pěnovačka AZORA, vyrobená z nerezavějící oceli, je určena pro profesionální i domácí použití. Pěnovačka je opatřena praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní GASTEX splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8596136101756 |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,14 kg |
| Objem přepravní: | 1,836 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
