pěnovačka 34,5cm nylon + nerez
Kód: MA-368414
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pěnovačka 34,5 cm, nylon + nerez. délka: 34,5 cm materiál: nylon + nerez použití do 210 °C Pěnovačka je vhodná pro snadné sbírání pěny při vaření polévek či škraloupu vytvořeného na mléku či omáčce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022310953 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,064 kg |
| Objem přepravní: | 2,299 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
