pěnovačka 34cm nerez
Kód: MA-399900
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 34 cm materiál: nerez očko na zavěšení Pěnovačka je vhodná pro snadné sbírání pěny při vaření polévek či škraloupu vytvořeného na mléku či omáčce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590419400758 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,123 kg |
| Objem přepravní: | 2,04 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | cedník |
| Výška přepravní: | 34 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
