pěnovačka 35cm AKCENT nerez
Kód: MA-267337
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pěnovačka 35 cm, AKCENT, nerez. délka: 35 cm šířka: 11 cm materiál: nerez Pěnovačka se sítkem AKCENT vyrobená z nerezové oceli, je určena pro profesionální i domácí použití. Pěnovačka s hustým nerezovým sítkem je ideální zejména ke sbírání pěny při vaření vývarů, ke sbírání nečistot při smažení nebo také k nabírání knedlíků apod. Pěnovačka je opatřena praktickým očkem pro možnost zavěšení. Snadno se udržuje a lze mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní AKCENT splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití. Jednoduchý funkční design zabezpečuje nadčasovost a dlouhou morální i kvalitativní životnost všech výrobků. myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022604113 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,095 kg |
| Objem přepravní: | 1,68 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
