pepřenka 7,5cm MEADOW keramická
Kód: MA-267179
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pepřenka 7,5 cm, MEADOW, keramická. výška: 7,5 cm materiál: keramika Pepřenka MEADOW, s krásným květinovým vzorem, se hodí pro dochucování pokrmů při všedních i svátečních příležitostech. Pepřenka je vhodná pro ruční mytí. S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022564219 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,058 kg |
| Objem přepravní: | 0,2 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
