pinzeta A
Kód: MA-464264
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kvalitní nerezové pinzety pro domácnost a drobné mechanické práce v řemesle a průmyslu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5902143170457 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
