pinzeta kuchařská 30cm nerez EXCELLENT
Kód: MA-287622
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pinzeta kuchařská 30 cm, nerez, EXCELLENT. délka: 30 cm materiál: nerez Pinzeta kuchyňská EXCELLENT je vyrobená z nerezavějící oceli a je určena pro profesionální i domácí použití. Pinzeta je opatřena praktickým očkem pro možnost zavěšení, snadno se udržuje, lze ji mýt v myčce na nádobí. Řada kuchyňského náčiní EXCELLENT splňuje náročné požadavky profesionálů a je vhodná i pro domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022437209 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,128 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
