plech 42x29x4cm nepřiln.povrch + víko PH
Kód: MA-268682
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plech 42 x 29 x 4 cm, nepřilnavý povrch + víko PH. rozměry: 42 x 29 x 4 cm materiál: uhlíková ocel s nepřilnavým povrchem tloušťka stěny: 0,4 mm barva: stříbrná materiál víka: plast Pečící plech z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem, plastové víko. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylenu), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 8591022350614 |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,827 kg |
| Objem přepravní: | 7,482 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
