plech na pečení 29x23x5cm smalt.povrch
Kód: MA-203626
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tradiční smaltovaný pečící plech rozměry: 29 x 23 x 5 cm Vyznačuje se dlouhou životností díky vysoce kvalitnímu smaltovanému povrchu. Pečení v našich smaltovaných plechách je tím nejzdravějším možným způsobem pečení, protože pečete de facto na skleněném povrchu. S našimi smaltovanými plechy je pečení radost. Výhody smaltovaného nádobí: - vhodné na indukci a všechny ostatní typy sporáků - vhodné do myčky nádobí - jeho hladký povrch se dobře čistí a omezuje množení bakterií - neuvolňuje žádné chemické látky při přípravě pokrmů - zabraňuje pronikání škodlivých látek a alergenů - bezpečné pro děti a osoby náchylné k alergiím - zaručuje 100 % zdravotně nezávadné vaření - dobře rozvádí teplo a vaření je tak energeticky úspornější - má tvrdý neporézní povrch odolný proti poškrábání - vhodným používáním doslova vydrží po generace - recyklovatelné jako kovový šrotDoplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8590191148398 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,45 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 10,208 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Typ: | pekáč |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
