plech na pečení 36,5x27x4,5cm GRANITE nepřiln.povrch
Kód: MA-368988
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plech na pečení 36,5 x 27 x 4,5 cm GRANITE nepřiln. povrch. délka: 36,5 cm šířka: 27 cm výška: 4,5 cm tloušťka stěny: 0,4 mm tloušťka dna: 0,4 mm hmotnost netto: 0,426 kg materiál: karbonová ocel s nepřilnavým povrchem Xynflon barva: šedá záruka: 24 měsíců výrobce / značka: BANQUET Pekáče s nepřilnavým povrchem jsou nezbytným pomocníkem v každé kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8591022381991 |
| Barva: | žula |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,45 kg |
| Materiál: | nepřilnavý |
| Objem přepravní: | 4,7952 dm3 |
| Plech: | Ano |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Typ: | formy a plechy |
| Výška přepravní: | 4,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
