plech na pečení 36,5x27x4,5cm nepřiln.povrch CULINARIA
Kód: MA-287627
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plech na pečení 36,5 x 27 x 4,5 cm, nepřilnavý povrch, CULINARIA. rozměry: 36,5 x 27 x 4,5 cm materiál: uhlíková ocel s nepřilnavým povrchem tloušťka: 0,5 mm vnější povrch ve stříbrnošedém provedení Hluboký pečící plech CULINARIA je vhodný na pečení různých pokrmů. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8591022471364 |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,44 kg |
| Objem přepravní: | 4,995 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
