plech na pečení 42x29x5cm nepřiln.povrch CULINARIA
Kód: MA-287626
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pečící plech hluboký CULINARIA o rozměru 42 x 29 cm je vhodný na pečení různých pokrmů. Materiál plechu: uhlíková ocel s nepřilnavým povrchem, tloušťka 0,5 mm, vnější povrch ve stříbrnošedém provedení, hloubka plechu 5 cm. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8591022478929 |
| Hloubka přepravní: | 42 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Objem přepravní: | 5,481 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
