plech na pečení 44,5x32,3x1,8cm nepřiln.povrch CULINARIA
Kód: MA-287629
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plech na pečení 44,5 x 32,3 x 1,8 cm, nepřilnavý povrch, CULINARIA. rozměry: 44,5 x 32,3 x 1,8 cm tloušťka dna a stěny: 0,6 mm nepřilnavý povrch Pečící mělký plech CULINARIA. Pekáče a pečící formy s nepřilnavým povrchem jsou nezbytným pomocníkem v každé kuchyni. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylen), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje. Tento plech je na jedné straně zkosený, díky čemuž upečené cukroví, sušenky, koláčky z plechu snadno a rychle sesypete.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8591022610060 |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,8 kg |
| Objem přepravní: | 2,88 dm3 |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
