plech na pečení nepřiln.povrch sada 3díl. CULINARIA
Kód: MA-266108
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plech na pečení, nepřilnavý povrch, sada 3díl. CULINARIA. sada obsahuje 3 x plech: - malý: 28,5 x 19,5 x 4 cm - střední 31,5 x 21,5 x 4 cm - velký: 34,5 x 24,5 x 4 cm materiál: nepřilnavý povrch tloušťka materiálu: 0,5 mm barva: šedá 3dílná sada obdélníkových plechů s nepřilnavým povrchem. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylenu), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhezní vlastnosti a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 8591022350577 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,945 kg |
| Objem přepravní: | 3,5 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
