plechovka 1kg s víčkem (36ks)
Kód: MA-239032
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plechovka 1 kg s víčkem (36 ks). Plechovka i s víčkem je určena na konzervaci potravin. V balení 36 kusů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařování |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.23 kg |
| EAN: | 8594043200180 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Hmotnost přepravní: | 4,23 kg |
| Objem přepravní: | 62,361 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 36 |
| Sada: | ano |
| Šířka přepravní: | 41 cm |
| Typ: | příslušenství |
| Výška přepravní: | 39 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
