plnička jitrnic Al pr.10cm, 1,5kg + 3 nástavce
Kód: MA-330765
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plnička jitrnic, Al, pr. 10 cm, 1,5 kg + 3 nástavce. - tři plnící nástavce o průměrech 18, 22 a 26 mm - válec vyroben z vysoce kvalitní slitiny hliníku - určeno pro styk s potravinami - plnička má průměr 10 cm a hmotnost 1,5 kg Pokud jste milovníci domácích uzenářských specialit, pak není nic jednoduššího než použít naší ruční plničku jitrnic s jednouduchou obsluhou. Umožňuje plnění klobás, párků, kabanosů, salámů, atd. v závislosti na použitém nástavci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strojky na nudle a těstoviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 5904816917543 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,5 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Materiál: | hliník |
| Objem přepravní: | 4,95 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
