prkénko 34x23cm oblé PH mix barev
Kód: MA-311335
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko 34 x 23 cm, oblé, PH mix barev. rozměry: 34 x 23 cm materiál: plast mix barev: žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená Kvalitní plastové kuchyňské prkénko využijete na krájení různých potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8594028849175 |
| Délka: | 34 cm |
| Hloubka přepravní: | 0,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,46 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 0,4692 dm3 |
| Šířka: | 23 cm |
| Šířka přepravní: | 34 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
