prkénko 34x23cm protiskluzové PH mix barev
Kód: MA-338221
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko 34 x 23 cm, protiskluzové, PH mix barev. rozměry: 34 x 23 cm materiál: plast mix barev: bílá, žlutá, oranžová, zelená Kvalitní plastové kuchyňské prkénko využijete na krájení různých potravin. Prkéno má protiskluzové prvky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8590221401103 |
| Délka: | 34 cm |
| Hloubka přepravní: | 1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,35 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 0,782 dm3 |
| Šířka: | 23 cm |
| Šířka přepravní: | 34 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
