prkénko 35x15,5cm BRILLANTE dřev.
Kód: MA-337239
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dřevěné krájecí prkénko s rukojetí BANQUET Brillante, rozměry - 155 x 350 x 15 mm, materiál - buk, kvalitní zpracování, provedení natur.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8591022314722 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,423 kg |
| Objem přepravní: | 0,84 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
