prkénko 36,3x27,5cm GRANITE PH ŠE
Kód: MA-368999
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko 36,3 x 27,5 cm, GRANITE, PH ŠE. rozměry: 36,3 x 27,5 x 0,75 cm materiál: polypropylen barva: šedá Plastové krájecí prkénko GRANITE, vyrobené z kvalitního plastu pro každodenní použití. Prkénko se snadno udržuje a je vhodné pro krájení s ocelovými i keramickými noži.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8591022374603 |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,596 kg |
| Objem přepravní: | 0,518 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
