prkénko 36x22cm LAVENDER PH
Kód: MA-267395
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko 36 x 22 cm, LAVENDER, PH. rozměry: 36,5 x 22,5 x 1 cm materiál: dřevo, plast Krájecí plastové prkénko BANQUET LAVENDER, dřevěné jádro s plastovým povrchem, dekor na jedné straně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 8591022336977 |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,58 kg |
| Objem přepravní: | 1,1063 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 1,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
