prkénko 37x25,5cm PH protiskluz. DUO ČRV
Kód: MA-369028
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko 37 x 25,5 cm, PH, protiskluzové, DUO ČRV. rozměry: 37 x 25,5 x 0,95 cm materiál: plast barva: červená - dva odstíny Prkénko krájecí plastové CULINARIA DUO, dvoubarevné provedení (dva odstíny zelené), protiskluzová úprava. Prkénko se snadno udržuje a je vhodné pro krájení s ocelovými i keramickými noži.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 8590419043597 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,732 kg |
| Objem přepravní: | 1,17 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 1,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
