prkénko 42x25cm s drážkou BRILLANTE dřev.
Kód: MA-267401
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko 42 x 25 cm, s drážkou, BRILLANTE, dřev. rozměry: 42 x 25 x 1,5 cm materiál: buk, provedení natur Dřevěné krájecí prkénko BANQUET Brillante s drážkou po obvodu prkénka, kvalitní zpracování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 8591022314739 |
| Hloubka přepravní: | 42 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,04 kg |
| Objem přepravní: | 1,575 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
