prkénko na maso 35x25x2cm dřev.
Kód: MA-238131
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry: 35 x 25 x 2 cm materiál: bukové dřevo Kuchyňské prkénko na maso usnadňuje krájení a zpracovávání běžných porcí masa i dalších potravin. Prkénko je zhotovené z bukového dřeva s certifikátem FSC®. Dřevo má přirozeně antibakteriální vlastnosti a při styku s potravinami neničí živiny a vitamíny. Vyrobeno v ČR.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8594034920165 |
| Délka: | 25 cm |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,2 kg |
| Materiál: | dřevo |
| Objem přepravní: | 1,75 dm3 |
| Šířka: | 35 cm |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Výška přepravní: | 35 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
