prkénko na maso 45x30x1,9cm s drážkou dřev.
Kód: MA-240241
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
prkénko na maso 45 x 30 x 1,9 cm s drážkou dřev. rozměry: 45 x 30 x 1,9 cm materiál: bukové dřevo olejovaný povrch Kuchyňské prkénko s drážkou na zadržení šťávy z potravin, usnadňuje krájení a zpracovávání běžných porcí masa i dalších potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.75 kg |
| EAN: | 8594974017246 |
| Barva: | buk |
| Délka: | 45 cm |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,75 kg |
| Materiál: | dřevo |
| Objem přepravní: | 2,565 dm3 |
| Šířka: | 30 cm |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška: | 1,9 cm |
| Výška přepravní: | 1,9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
