prkénko na pizzu pr.32x1,5cm BRILLANTE dřev.
Kód: MA-267397
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko na pizzu pr. 32 x 1,5 cm, BRILLANTE, dřev. průměr: 32 cm výška: 1,5 cm materiál: dřevo Dřevěné prkénko na pizzu. Tradiční přírodní materiál pro přípravu potravin je určen pro ty, kdo dávají přednost dřevu před plastem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 8591022405086 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,836 kg |
| Objem přepravní: | 1,536 dm3 |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
