prkénko na zeleninu 31,5x13,5x1,1cm dřev.
Kód: MA-238141
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry: 31,5 x 13,5 x 1,1 cm materiál: bukové dřevo Kuchyňské prkénko na zeleninu usnadňuje krájení a zpracovávání běžných porcí zeleniny i dalších potravin. Prkénko je vyrobené z jednoho celistvého kusu dřeva a s tvarovaným držadlem pro snadné uchopení. Je vhodné ke krájení ale i servírování. Dřevo má přirozeně antibakteriální vlastnosti a při styku s potravinami neničí živiny a vitamíny. Vyrobeno v ČR.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594034920134 |
| Barva: | buk |
| Délka: | 31,5 cm |
| Hloubka přepravní: | 1,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Materiál: | dřevo |
| Objem přepravní: | 0,504 dm3 |
| Šířka: | 13,5 cm |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška: | 1,1 cm |
| Výška přepravní: | 30 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
