prkénko pr.26x1,4cm s drážkou BRILLANTE dřev.
Kód: MA-267396
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko pr. 26 x 1,4 cm, s drážkou, BRILLANTE, dřev. průměr: 26 cm výška: 1,4 cm materiál: dřevo Dřevěné prkénko vyrobené z březového dřeva. Prkénko má kulatý tvar s drážkou po okraji, výška prkénka je 1,4 cm. Tradiční přírodní materiál pro přípravu potravin je určen pro ty, kdo dávají přednost dřevu před plastem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8591022404997 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,399 kg |
| Objem přepravní: | 0,676 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
