prkénko protiskluzové sada 3díl. (27.9, 32, 35.5cm) PH mix
Kód: MA-370038
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko protiskluzové, sada 3díl. (27.9, 32, 35.5 cm) PH mix. sada obshauje 3 prkénka: 27,9 cm, 32 cm, 35,5 cm materiál: plast mix barev: béžová, hnědá, fialová Sada protiskluzových prkének CULINARIA jsou praktickým pomocníkem pro krájení nejrůznějších surovin. Prkénka jsou vyrobena z plastu, dodávána v barvách: béžová, hnědá a lila. Sada obsahuje 3 kusy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8591022485446 |
| Hloubka přepravní: | 42 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,32 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,638 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
