prkénko s otvorem 30x20x1,5cm BRILLANTE bambus
Kód: MA-369769
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko s otvorem 30 x 20 x 1,5 cm, BRILLANTE, bambus. rozměry: 30 x 20 x 1,5 cm materiál: bambusové dřevo Bambusové krájecí prkénko je vhodné na krájení masa, zeleniny a dalších potravin. Prkénko je vyrobeno z bambusu v dvojbarevném provedení a je opatřeno praktickým otvorem pro zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8591022468647 |
| Délka: | 30 cm |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,532 kg |
| Materiál: | dřevo |
| Objem přepravní: | 0,9 dm3 |
| Šířka: | 20 cm |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška: | 1,5 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
