prkénko s otvorem 33x25x2cm BRILLANTE bambus
Kód: MA-267398
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko s otvorem 33 x 25 x 2 cm, BRILLANTE, bambus. rozměry: 33 x 25 x 2 cm materiál: bambusové dřevo Bambusové krájecí prkénko je vhodné na krájení masa, zeleniny a dalších potravin. Prkénko je vyrobeno z bambusu v dvojbarevném provedení a je opatřeno praktickým otvorem pro zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 8591022473856 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,988 kg |
| Objem přepravní: | 1,65 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
